تشک فنر متصل

ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

تشک‌های فنری سال‌هاست که در حال فرآوری هستند و از قدیمی‌ترین گونه ها تشک‌ها محسوب می‌شوند. در بدنه این تشک‌ها از فنر بهره‌گیری شده که موجب انعطاف قابل توجه آنها می‌شود، به‌گونه‌ای که معمولاً تشک فنری را به عنوان یک تشک نرم و طبی می‌شناسند.

در این نوع تشک‌ها، فنرها به دو چهره متصل یا منفصل به کار می‌روند. در تشک فنری متصل، فنرها در سراسر بست به یکدیگر متصل هستند .این پیوست مایه نرمی بسیار تشک می‌شود به طوری که برای کودکان یا کسانی که هیچ عارضه مفصلی و استخوانی نداشته باشند خوابیدن روی آنها لذت‌بخش است. در ضمن تشک فنری متصل نسبت به گونه ها دیگر از بها کمتری برخوردار است.

با این حال، این تشک‌ها معایبی نیز با خود به همراه دارند . از آنگونه نکات منفی تشک فنری متصل، بردباری فرآوری صدا به دلیل لغزش فنرها و سایش آنها با یکدیگر است. البته این مورد وابستگی به کیفیت تشک دارد و بردباری بروز آن حتمی نیست. همچنین به انگیزه پیوستگی سیم‌پیچ‌ها در تشک فنری متصل، اختناق ناشی از وزن کاربر در سراسر بست خواب توزیع می‌شود.

تشک فنر متصل

این مورد ممکن است در تشک‌های دو نفره تبدیل به یک معضل کبیر شود چرا که با جنبش یکی از کاربران، کاربر دیگر را نیز تحت تأثیر پیمان می‌دهد. افزون بر این، نرمی بیش از کران تشک فنری متصل مایه می‌شود لغایت گاهی پشتیبانی مناسبی از ستون فقرات چهره نگیرد زیرا به علت فشار وزن کاربر در تقدیر باسن و شانه‌ها، بخش وسط تشک نیز فرو می‌رود و پایین کمر و ستون مهره‌ها خالی می‌شود

 

تفاوت فنرمنفصل و فنرمتصل در تشک فنری


تشک فنری تشکی است که در ساختار درونی آن از فنر بهره‌گیری شده است. به کارگیری فنر در ساختار تشک موجب نرمی آن می شود. در فرآوری برخی از تشک های طبی نیز برای اینکه نرمی اکثریت داشته باشند از فنر استفاده می شود.

اما تشک های فنری گونه ها مختلفی دارند که ما در این یادداشت احد از جمله بندی های اصلی آن را مورد بررسی قرار دیتا ایم. احتمالا اصطلاحات تشک فنری با فنر متصل و یا با فنر منفصل را شنیده اید. ولی این دو اصطلاح به چه معنی هستند و چه تفاوتی بین این دو نوع تشک هستی دارد؟

 

 

تشک فنری با فنر متصل چیست؟


فنر متصل (که وانگهی با نام های فنر مارپیچ باز، میراکویل و فنر مارپیچ استاندارد نیز شناخته می شود) با یک سیستم فنری متصل به هم ، رایج ترین نوع فنر بهره‌گیری شده در تشک های فنری است. برای سنه ها تشک فنری بطور سنتی با این شیوه فرآوری می شده است. این شیوه به تولید کننده امکان تولید انبوه با هزینه تمام شده پائین فراهم می کند که مایه می شود این گونه تشک ها ارزان ترین تشک های موجود در بازار باشند.

یک تشک فنری دونفره استاندارد بطور میانگین ۳۰۰ فنر در خود دارد. فروشندگان و تولید کنندگان تشک، اغلب از معیار فنریت تشک صحبت می کنند که مربوط به ضخامت سیمی می شود که فنر تشک متعلق به ساخته شده است. هرچه شماره این معیار حقیر تر باشد به معنی آن است که تشک سفت تر خواهد بود. تشکی با سنجه فنریت ۱۲ درجه، تشکی زیاد سفت بوده و حمایت مناسبی برای تن فراهم می کند. اما اگر به پیگیری تشکی نرم تر هستید درجه فنریت ۱۳.۵ می تواند در عین فراهم نمودن پشتیبانی مناسب، کمی نرم تر باشد.

بالا بودن درجه فنریت میله لبه تشک فنری اهمیت زیادی دارد. این میله سطح خواب تشک را می کشد و با کاهش خمیدگی ساحل ها، کمک می کند تشک به شکل اولیه خویش مفتوح گردد


اخبار تهران فنری ,متصل ,تشکی ,می‌شود ,فنریت ,فرآوری ,فنری متصل، ,فنری متصل ,درجه فنریت

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات


کسب درآمد

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود آهنگ ایران لوکس Ali wwwmo تاسیسات حرارتی و برودتی لبیک یا امام هادی(علیه السلام) 2 ربات تلگرام بچه های ابتدایی کانون فایل دین اسلام شاهین مارکت | خرید فیلم,خرید سریال,سریال ایرانی,سریال خارجی,سریال کره ای,کارتون,مستند ریکول نمونه سوالات ازمون قلم چی 96 دانلود کاملاهنگ داره چشمات کار میده دستم اهای حوضه ابريز در تهران مجتبى ترکاشوند آهنگ جوک لازم نیست حمید ترحیم کلید سوالات قلم چی ۲۲دی انسانی دانلود آهنگ امیاسید ارغوان دیگه دیگه این در بسته شد ترانه بنشین رفیقوم تا غم دل بگویوم ببین چه کرده فلک با حالو روزوم دانلود نامادری هوس باز ۱۸ سالم شده وقتش رسیده